35.9k views
5 votes
Jylene and her brother had a total of $35.19 to buy school supplies. Jylene’s school supplies cost $12.78

User Juarrow
by
5.4k points

2 Answers

5 votes

Answer:

What is the question???

Explanation:

User Epylinkn
by
5.0k points
4 votes

Answer:

whats the question

Explanation:

User Hyperslug
by
4.9k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.