212k views
2 votes
Which is a better deal?
Brand A $3.75 for 20oz
Brand B $4.50 for 30oz

2 Answers

2 votes
B I know because I’m different
User Shobhit Sharma
by
5.6k points
3 votes

Answer:

B

Explanation:

User Greenhoe
by
5.0k points