Answer:
Apple A
Explanation:
The cheapest price for the apples is 0.90 for 12 oz
0.3/lb
0.90 / 12 = 0.075
0.075 is the unit rate.
0.075 x 4 = 0.3
5.1m questions
6.7m answers