198k views
3 votes
Help sos help sos help sos help sos

Help sos help sos help sos help sos-example-1
User Itspers
by
8.7k points

2 Answers

5 votes

Answer:

Apple A

Explanation:

User Levarius
by
8.1k points
3 votes

Answer:

The cheapest price for the apples is 0.90 for 12 oz

0.3/lb

Explanation:

0.90 / 12 = 0.075

0.075 is the unit rate.

0.075 x 4 = 0.3

User Andrei Stalbe
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories