167k views
2 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $120 for 16 ft2

User CodingFoo
by
5.0k points

2 Answers

6 votes
its $8 per ft2 i think
User Cy Rossignol
by
5.1k points
2 votes
the answer is 104 , that’s the answer to your question i think
User Yurii Motov
by
4.3k points