Answer:
$0.75
Explanation:
6 pie = $4.50
in order to solve for 1 pie, you will need to divide the price by the amount of pie so 4.50 / 6 = $0.75
0.75 cents
4.50 divided by 6
6.5m questions
8.7m answers