114k views
2 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.

$290 for 17 ft2
The unit rate is $

User Pila
by
8.0k points

1 Answer

1 vote
It could be $300 hope this helps sorry if it’s wrong
User Alex Shtoff
by
8.8k points

Related questions

1 answer
1 vote
79.6k views
1 answer
5 votes
36.3k views
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories