68.0k views
5 votes
A package of 3pairs of insulated gloves cost $17.97. What is the unit price of the pairs of gloves

User Ljubitel
by
7.5k points

1 Answer

3 votes
$5.99 hope that helpssss
User Nazim Zeeshan
by
8.6k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories