21.8k views
25 votes
What is the unit price of a
12-pack of water bottles
that costs $2.887

1 Answer

11 votes

Answer:

Look down :D

Explanation:

What is the unit price of a 12-pack of water bottles that costs $2.887-example-1
User Dobby
by
4.7k points