43.1k views
1 vote
Lola bought 9 pounds of apples for $15.75

What is the price per pound for the apples she bought

User Cefn
by
7.4k points

1 Answer

2 votes

Answer:0.57

Explanation:

User Ali Ent
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories