43.0k views
1 vote
Lola bought 9 pounds of apples for $15.75

What is the price per pound for the apples she bought

User Cefn
by
5.2k points

1 Answer

2 votes

Answer:0.57

Explanation:

User Ali Ent
by
5.4k points