221k views
4 votes
2. Find the unit rate. 6 rolls of paper towels for $5.04. Record only the numerical part of your

answer

1 Answer

5 votes

Answer:

6x5.04 =30.24

Explanation:

I just multiplied.

User Nicolas Ivanov
by
7.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.