221k views
4 votes
2. Find the unit rate. 6 rolls of paper towels for $5.04. Record only the numerical part of your

answer

1 Answer

5 votes

Answer:

6x5.04 =30.24

Explanation:

I just multiplied.

User Nicolas Ivanov
by
5.3k points