34.3k views
20 votes
A 4-- pounds bag of chocolate bars cost $16.24. What is the unit price

1 Answer

5 votes

Answer:

4.06 i think

User Eyalw
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.