178k views
2 votes
Which is the better deal ?

Oreos
$2.98 for 15 oz

Or
Chip Ahoy
$2.50 for 14 oz

User Gui Ambros
by
8.1k points

2 Answers

4 votes
I think it depends on how much you want to buy, but probably Oreos.
User Brayan Caldera
by
7.4k points
5 votes
Chips ahoy for 14oz is better
User Nick Redmark
by
8.0k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories