Answer: $6.99 for 90 fluid ounces
Explanation:
$3.99/25fl oz = 0.1596 which would be about $0.16/ounce
$6.99/90fl oz = 0.0777 which would be about $0.08/ounce - The better buy
5.3m questions
6.9m answers