menu
Qammunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
9) Find the unit rate: 40 cookies for $3.25
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Ask a Question
9) Find the unit rate: 40 cookies for $3.25
asked
Feb 23, 2022
87.4k
views
5
votes
9) Find the unit rate:
40 cookies for $3.25
Mathematics
college
Qwwqwwq
asked
by
Qwwqwwq
8.5k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
1
Answer
4
votes
The answer is 130 dollars
Reku
answered
Feb 27, 2022
by
Reku
8.7k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
← Prev Question
Next Question →
No related questions found
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Categories
All categories
Mathematics
(3.7m)
History
(955k)
English
(903k)
Biology
(716k)
Chemistry
(440k)
Physics
(405k)
Social Studies
(564k)
Advanced Placement
(27.5k)
SAT
(19.1k)
Geography
(146k)
Health
(283k)
Arts
(107k)
Business
(468k)
Computers & Tech
(195k)
French
(33.9k)
German
(4.9k)
Spanish
(174k)
Medicine
(125k)
Law
(53.4k)
Engineering
(74.2k)
Other Questions
How do you can you solve this problem 37 + y = 87; y =
What is .725 as a fraction
How do you estimate of 4 5/8 X 1/3
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search Qammunity.org