168k views
5 votes
Joe bought 5 1/4-pounds of trail mix for $24.94. What is the price per pound of the trail mix?​

1 Answer

5 votes

Answer:

Explanation:

probably close to 5$

User Ryan Erdmann
by
9.1k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories