36.5k views
0 votes
Ms. Gallo buys a 64-ounce of peanut butter for $6.33. What is the cost per ounce

1 Answer

7 votes
98 cent


explanation
User Ziteng Chen
by
7.7k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories