117k views
5 votes
Picture explains it all

Picture explains it all-example-1
User Kharla
by
7.5k points

2 Answers

0 votes
Answer is $0.10 for 10 pieces

Step by step

$10/1000 pieces = $0.01 per piece of candy

Multiply your rate x 10 pieces = $0.10
User Phreakhead
by
7.9k points
7 votes

Answer: .1$ so 10cents

Explanation:

User Teymour
by
8.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories