117k views
5 votes
Picture explains it all

Picture explains it all-example-1
User Kharla
by
5.6k points

2 Answers

0 votes
Answer is $0.10 for 10 pieces

Step by step

$10/1000 pieces = $0.01 per piece of candy

Multiply your rate x 10 pieces = $0.10
User Phreakhead
by
6.5k points
7 votes

Answer: .1$ so 10cents

Explanation:

User Teymour
by
6.6k points