PLEASE HELP ME WITH THIS I FINSIH MY QUARTER TONIGHT FOR SCHOOL AND I NEED TO GET THIS DONE!! Austin and his children went to the grocerie store and bought 14$ worth of apples and peaches. Each Apple costs 1$ and each peach cost 2$ he bought a total of 9 apples and peaches all together. Graphically solve a system of equations to determine the number of x, apples and y, peaches