82.6k views
3 votes
A box of cereal costs $3.69. The box has 13.7 ounces of cereal. About how much does each ounce cost?

User Jan Zeman
by
7.8k points

1 Answer

7 votes

Answer:

HELP ME W MY PROBLEMS ASAP PLSSSS

Explanation:

User Remus Rusanu
by
8.0k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories