82.6k views
3 votes
A box of cereal costs $3.69. The box has 13.7 ounces of cereal. About how much does each ounce cost?

User Jan Zeman
by
4.3k points

1 Answer

7 votes

Answer:

HELP ME W MY PROBLEMS ASAP PLSSSS

Explanation:

User Remus Rusanu
by
4.7k points