226k views
12 votes
Cambridge Market is having a sale on Takis, selling 4 bags for $3. What is the cost of one bag at the sale price?

User Lei Chen
by
5.3k points

2 Answers

4 votes

Answer:

1.33

Explanation:

User WPFGermany
by
5.2k points
7 votes

Answer:

1.33

Explanation:

User Osama Gamal
by
5.4k points