216k views
5 votes
Za 30 dag żurawiny zapłacono 9,75zł. Oceń prawdziwość każdego zdania.

1 Answer

5 votes

Explanation:

Odpowiedź:

9.75zł :3 = 3.25zł

3.25zł x 4 = 13zł - Prawda

3.25zł x 10 = 32.50zł - Prawda

Liczę na najlepsze.

User Engo
by
4.9k points