60.7k views
7 votes
The cost of 9 scarves is $56.25. What is the unit price?

User F L
by
8.2k points

1 Answer

12 votes

Answer:

6.25

Explanation:

User Solti
by
8.7k points

Related questions

asked Aug 27, 2019 45.8k views
Smossen asked Aug 27, 2019
by Smossen
7.8k points
1 answer
5 votes
45.8k views