64.4k views
12 votes
Shellie purchased 8 grapefruits for $4.89. What is the unit cost?
HELP PLEASE

User J Sad
by
8.5k points

1 Answer

14 votes
The answer is 39.12 hopes this helps
User Dias
by
8.1k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories