218k views
7 votes
A 3-pack of juice boxes costs $1.20. What is the unit price?

User Adarsh
by
7.8k points

2 Answers

11 votes

Answer:

Explanation:

User Taha Farooqui
by
8.7k points
9 votes

La verdad Que Yo Tampoco ce

User Kgrad
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.