218k views
7 votes
A 3-pack of juice boxes costs $1.20. What is the unit price?

User Adarsh
by
4.4k points

2 Answers

11 votes

Answer:

Explanation:

User Taha Farooqui
by
5.5k points
9 votes

La verdad Que Yo Tampoco ce

User Kgrad
by
4.7k points