34.9k views
2 votes
crystal wants to buy a bag of red delicious apples one bag has a price of $4.50 what is the unit price per apple HEEEEEELP ASAP

2 Answers

11 votes
It depends on how many apples there are
User ChrisGuest
by
8.6k points
9 votes

Answer:

How many apples are in a bag?

Explanation:

User Roxana Roman
by
8.0k points

Related questions

asked Aug 13, 2024 72.5k views
Hajpoj asked Aug 13, 2024
by Hajpoj
7.5k points
1 answer
0 votes
72.5k views
asked May 18, 2024 196k views
Warao asked May 18, 2024
by Warao
8.5k points
1 answer
1 vote
196k views