6.3k views
3 votes
$32.00 for 10 cookies
Unit rate.

User Benjohn
by
7.8k points

1 Answer

10 votes

Answer:

$32/10 = $3.2/cookie

Explanation:

User Juuso Ohtonen
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories