87.5k views
11 votes
Huong bought four fancy pens for a total of $31.80. How much did each pen cost?

User Pavling
by
7.5k points

2 Answers

11 votes

31.80 divided by 4 your welcome

User Tien Duong
by
7.4k points
1 vote
You do 31.80/4 the answer you get is how much a pen costs
User Andy Whitfield
by
8.6k points

Related questions

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories