55.2k views
5 votes
What is the unit rate of $9.60 for 4 pounds

User Speerian
by
8.5k points

1 Answer

3 votes
$2.40 Per Lb Is The Answer
Hope This Helped
User Cristian Vidmar
by
7.9k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories