55.2k views
5 votes
What is the unit rate of $9.60 for 4 pounds

User Speerian
by
7.7k points

1 Answer

3 votes
$2.40 Per Lb Is The Answer
Hope This Helped
User Cristian Vidmar
by
7.0k points