212k views
23 votes
A 7-pack of DVDs costs $23.31. What is the unit price?

User Augustus
by
8.0k points

1 Answer

6 votes

Answer:

3.33 is the unit price

Explanation:

User WallMobile
by
8.6k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories