98.5k views
3 votes
I need help on 4 and 9

I need help on 4 and 9-example-1
User Pengibot
by
8.0k points

1 Answer

5 votes
4. 2.95/5= 0.59 cents per lb

9. =16
User Adamconkey
by
7.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories