11.56 / 4 = 2.89 a bottle
17.94 / 6 = 2.99 a bottle
4 bottles for 11.56 is the better deal
hope it helps
$11.56/4 =$2.89 per bottle
$17.94/6 =$2.99 per bottle
The corner store at 4 bottles for $11.56 is a better buy
6.5m questions
8.6m answers