136k views
0 votes
12 pencils cost $12.76. what is the cost per pencil

User Vall
by
6.0k points

2 Answers

2 votes
1.063333? Makes no sense
User Gnanesh
by
5.9k points
3 votes

12.76 divide 12= 1.06