the answer is $5.18 its so easy
I am Elite Answers:
2.54 / 16 = 0.15875 per ounce
2.98 / 32 = 0.093125 per ounce
5.18 / 48 = 0.10791666666666666666666667... per ounce
By looking at this data the correct answer is 32 ounces for 2.98!
5.7m questions
7.4m answers