74.1k views
15 votes
48 oz. for $3.99
36 oz. for $2.59
12 oz. for $1.99
which is the best deal


User Sayakiss
by
7.7k points

2 Answers

6 votes

Answer:

12 oz. for $1.99

Explanation:

User Taranjeet Singh
by
8.5k points
14 votes

Answer:

Explanation:

12 oz for 1.99$

User Nagendra Varma
by
7.6k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories