74.1k views
15 votes
48 oz. for $3.99
36 oz. for $2.59
12 oz. for $1.99
which is the best deal


User Sayakiss
by
6.8k points

2 Answers

6 votes

Answer:

12 oz. for $1.99

Explanation:

User Taranjeet Singh
by
7.6k points
14 votes

Answer:

Explanation:

12 oz for 1.99$

User Nagendra Varma
by
6.5k points