74.1k views
15 votes
48 oz. for $3.99
36 oz. for $2.59
12 oz. for $1.99
which is the best deal


User Sayakiss
by
4.3k points

2 Answers

6 votes

Answer:

12 oz. for $1.99

Explanation:

User Taranjeet Singh
by
5.3k points
14 votes

Answer:

Explanation:

12 oz for 1.99$

User Nagendra Varma
by
4.3k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.