menu
Qammunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Katie purchases 20 hair ties for $5 what is the unit rate of hair ties to cost PLLLLLLZZZZ hurry i have to answer in 1 minute
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Ask a Question
Katie purchases 20 hair ties for $5 what is the unit rate of hair ties to cost PLLLLLLZZZZ hurry i have to answer in 1 minute
asked
Sep 10, 2020
65.0k
views
2
votes
Katie purchases 20 hair ties for $5 what is the unit rate of hair ties to cost
PLLLLLLZZZZ hurry i have to answer in 1 minute
Mathematics
middle-school
Sharky
asked
by
Sharky
8.2k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
1
Answer
5
votes
Answer:
4 maybe
Explanation:
OldPadawan
answered
Sep 15, 2020
by
OldPadawan
7.6k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
← Prev Question
Next Question →
Related questions
asked
Jul 4, 2019
154k
views
PLLLLLLZZZZ HELP!! MULTIPLE CHOICE!! Find the value of x and y. A) x=15, y=12 B) x=14, y=11 C) x=14, y=12 D) x=15, y=11
Rob Potter
asked
Jul 4, 2019
by
Rob Potter
7.8k
points
Mathematics
high-school
1
answer
5
votes
154k
views
asked
Apr 8, 2020
161k
views
Pllllllzzzz Helpppppp!!!. I have class in an hour!! Marcus is putting a border of mulch around a tree. The figure shows the top veiw of the mulch. The mulch is 3 in deep. Find the Volume of the mulch.
Sandro Palmieri
asked
Apr 8, 2020
by
Sandro Palmieri
7.9k
points
Mathematics
middle-school
1
answer
4
votes
161k
views
asked
Mar 6, 2021
196k
views
PLLLLLLZZZZ HHHEEELLLPPP PMMMEEE 15 POOOIIIINNNNTTTSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!Read this excerpt from "Wiley, His Mama, and the Hairy Man” in The People Could Fly In the morning, say there was a big, wide path
Sean Vieira
asked
Mar 6, 2021
by
Sean Vieira
8.1k
points
English
middle-school
2
answers
5
votes
196k
views
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Categories
All categories
Mathematics
(3.7m)
History
(955k)
English
(903k)
Biology
(716k)
Chemistry
(440k)
Physics
(405k)
Social Studies
(564k)
Advanced Placement
(27.5k)
SAT
(19.1k)
Geography
(146k)
Health
(283k)
Arts
(107k)
Business
(468k)
Computers & Tech
(195k)
French
(33.9k)
German
(4.9k)
Spanish
(174k)
Medicine
(125k)
Law
(53.4k)
Engineering
(74.2k)
Other Questions
How do you can you solve this problem 37 + y = 87; y =
What is .725 as a fraction
A bathtub is being filled with water. After 3 minutes 4/5 of the tub is full. Assuming the rate is constant, how much longer will it take to fill the tub?
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search Qammunity.org