65.0k views
2 votes
Katie purchases 20 hair ties for $5 what is the unit rate of hair ties to cost

PLLLLLLZZZZ hurry i have to answer in 1 minute

User Sharky
by
5.7k points

1 Answer

5 votes

Answer:

4 maybe

Explanation:

User OldPadawan
by
5.7k points