184k views
0 votes
A package of 3 pairs of insulated gloves costs $16.17. What is the unit price of gloves?HELP ASAP

User Lirui
by
8.7k points

1 Answer

3 votes
539 hope this helps , good luck
User Zelleriation
by
8.8k points

Related questions

1 answer
15 votes
177k views
2 answers
0 votes
124k views
2 answers
5 votes
178k views