Answer:
13.56
Explanation:
40.68 for 3 kg so you just divide how many dollars per kg.
$40.68/3 kg= 13.56
Answer: 1kg of shrimp is 13.56
Just divide 40.68 by 3
5.3m questions
6.8m answers