217k views
5 votes
Write the ratio as a unit rate. $60 for 12 months

2 Answers

5 votes

Answer:

Step-by-step explanation:mybe you divide yah ill try dividing

5

User Jim Neath
by
5.1k points
0 votes
$5 per every month :)
User Bowserm
by
5.4k points