menu
QAmmunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Register
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Write the ratio as a unit rate. $60 for 12 months
asked
Mar 21, 2020
217k
views
5
votes
Write the ratio as a unit rate. $60 for 12 months
Mathematics
middle-school
Chris Clouten
asked
by
Chris Clouten
5.5k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
2
Answers
5
votes
Answer:
Step-by-step explanation:mybe you divide yah ill try dividing
5
Jim Neath
answered
Mar 23, 2020
by
Jim Neath
4.9k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
0
votes
$5 per every month :)
Bowserm
answered
Mar 26, 2020
by
Bowserm
5.2k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
5.7m
questions
7.4m
answers
Other Questions
Evaluate a + b when a = –16.2 and b = –11.4 A. –27.6 B. –4.8 C. 4.8 D. 27.6
What is the value of x? (-4) - x = 5
Can someone help me with 5??? ASAP?
Solve for h 3h=7(2/7-3/7h)-10
1/7 + 3/14 equivalent fractions
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search QAmmunity.org