6.9k views
4 votes
What is the unit cost of the olives at Mangio's​

What is the unit cost of the olives at Mangio's​-example-1

1 Answer

3 votes

Answer:

$6

Explanation:

18/3=6

24/4=6

30/5=6

36/6=6

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories