137k views
0 votes
If 6 cans of soda costs $2.35, what is the unit rate? Round to the hundredths place.

User Seoul
by
8.4k points

1 Answer

0 votes

Answer:

200

Explanation:

User Dth
by
8.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories