223k views
0 votes
Can someone help me fast please ​

Can someone help me fast please ​-example-1
User Rolan
by
5.2k points

1 Answer

2 votes

Answer:

2.5/10 = 0.25 cents per ounce

User Kim Larsen
by
4.7k points