41.7k views
3 votes
Spenser bought 12 honeycrisp apples for $15.99 from the store. How much did each apple cost?

2 Answers

4 votes

Answer:

$ 1.33

Explanation:

User WesleyE
by
5.1k points
1 vote

Answer:

$1.33

Explanation:

User Romain Durand
by
5.2k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.